Протипролежневий ортопедичний матрац «POLYPLOT»

15 999 ₴
- В наявності
- Код: P102MPLPMHI
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Протипролежневий ортопедичний матрац «POLYPLOT» підходить для використання в домашніх і лікарняних умовах, літнім людям, а також в період реабілітації після важких травм, інсультів, інфарктів і т.д.
- Підходить для людей із середнім і високим ризиком виникнення пролежнів за шкалою БРАДЕН / Нортона.
- Матрац складається з піни високої щільності - 40 кг/м3.
- Верхній шар матраца розділений на секції, які забезпечують циркуляцію повітря.
- Розмір матраца підходить для більшості медичних функціональних ліжок.
- Антибактеріальний і протівогрібковий чохол виконаний за технологією POLYMAILLE®: покриття з поліуретану на трикотажі.
- «Дихаючий» водонепроникний чохол продовжує термін служби матраца. Легко знімається і чиститься.
- Максимальне навантаження складає 286 кг.
- Матрац відповідає протипожежному стандарту EN 597-1 / 2.
- Матрац не втрачає своїх властивостей під час тривалого використання.
Характеристики
- Модель: P102MPLPMHI
- Матеріал: пінополіуретан
- Розміри, Д х Ш, (см): 198 х 87
- Висота, (см): 14
- Максимальне навантаження, (кг): 286
- Країна-Виробник: Франція
- Гарантія, (міс.): 24
Технічні дані, фотографії, кольори виробів представлені на сайті для ознайомлення і можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення.
Цей, та інші товари – в інтернет-магазині mediset.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Франція |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Висота | 14 см |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Водонепроникний чохол | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Вогнезахисне покриття чохла | Так |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Антибактеріальне просочення чохла | Так |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Розміри матраца | |
| Ширина | 87 см |
| Довжина | 198 см |
- Ціна: 15 999 ₴


