Ліжко функціональне з посиленим ложем

43 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: OSD-9510
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Багатофункціональне чотириколісне ліжко з електроприводом.
- Посилена металева рама дозволяє витримувати навантаження до 180 кг.
- Пульт управління змінює кут нахилу головної і ножної секцій в залежності від потреб користувача: забезпечує підвищений комфорт в процесі реабілітації і полегшує догляд з боку асистента.
- Електричне регулювання ліжка дозволяє змінювати відстань від підлоги до ложа, що дає можливість користувачеві легше вставати, лягати і пересідати.
- Регулювання висоти поручнів полегшує доступ до пацієнта і забезпечує додатковий захист.
- Колеса дозволяють переміщати ліжко в приміщенні, гальма фіксують ліжко на місці
Характеристики
- Модель: OSD-9510
- Управління: електропривод
- Кількість секцій: 4
- Кут підйому голови: 70 °
- Кут підйому ніг: 30 °
- Висота ложа від підлоги, (см): від 26 до 66
- Тренделенбург / Антітренделенбург: так
- Розмір коліс, (дюйми): 3
- Розмір ложа, Д х Ш, (см): 195 х 90
- Габаритні розміри, Д х Ш х В, (см): 215 х 104
- Загальне навантаження, (кг): 180
Технічні дані, фотографії, кольору виробів представлені на сайті для ознайомлення і можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення.
Цей, та інші товари – в інтернет-магазині mediset.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб регулювання головної секції | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Спосіб регулювання ножної секції | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Спосіб регулювання середньої секції | електричний (дистанційний пульт управління) |
| Тип ліжка | функціональна 4-х секційна |
| Тип управління | Електричне |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал виготовлення | |
| Бічне огородження | натуральне дерево |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Ложе ліжка | металева сітка |
| Торцева огорожу | натуральне дерево |
| Додаткові характеристики | |
| Бічні огорожі | з двох боків ложа, складні |
| Торцеві огорожі | в узголів'ї і підніжжі ліжка |
| Кут нахилу головної секції | 70 град. |
| Кут нахилу ножної секції | 30 град. |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр колісних опор | 76 мм |
| Довжина ліжка | 215 мм |
| Довжина ложа | 195 мм |
| Максимальна висота ложа від підлоги | 66 мм |
| Мінімальна висота ложа від підлоги | 26 мм |
| Ширина ліжка | 104 мм |
| Ширина ложа | 90 мм |
- Ціна: 43 999 ₴






