Ліжко функціональне на колесах (4 секції)

14 999 ₴
- В наявності
- Код: OSD-94V+OSD-90V
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Функціональне металеве ліжко на колесах.
- Ложе ліжка розділене на чотири секції.
- Головна і ножна секції піднімаються й опускаються за допомогою механічних важелів.
- Можливість змінювати положення пацієнта підвищує комфорт і робить лікування ефективніше.
- На максимальному рівні піднятої секції пацієнт може прийняти сидяче положення.
- Дана модель доповнена колесами з гальмівними фіксаторами.
- При необхідності спинки з дерев'яними вставками легко знімаються.
Характеристики
- Модель: OSD-94V + OSD-90V
- Управління: механіка
- Кількість секцій: 4
- Кут підйому голови: 80 °
- Кут підйому ніг: 40 °
- Висота ложа від підлоги, (см): 51
- Розмір коліс, (дюйми): 3 "
- Розмір ложа, Д х Ш, (см): 196 х 87
- Габаритні розміри, Д х Ш х В, (см): 200 х 90 х 90
- Вага користувача, (кг): 135
- Загальне навантаження, (кг): 180
Технічні дані, фотографії, кольору виробів представлені на сайті для ознайомлення і можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення.
Цей, та інші товари – в інтернет-магазині mediset.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб регулювання головної секції | механічний |
| Спосіб регулювання ножної секції | механічний |
| Спосіб регулювання середньої секції | механічний |
| Тип ліжка | функціональна 4-х секційна |
| Тип управління | Механічне |
| Колір | Бежевий |
| Додаткові характеристики | |
| Бічні огорожі | не передбачені |
| Торцеві огорожі | в узголів'ї і підніжжі ліжка, нерегульовані, знімні |
| Кут нахилу головної секції | 80 град. |
| Кут нахилу ножної секції | 40 град. |
| Габаритні розміри | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 90 мм |
| Висота ложа від підлоги | 51 мм |
| Діаметр колісних опор | 76 мм |
| Довжина ліжка | 200 мм |
| Довжина ложа | 196 мм |
| Ширина ліжка | 90 мм |
| Ширина ложа | 87 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас ліжка | метал |
| Ложе ліжка | металева сітка |
| Торцева огорожу | метал, натуральне дерево |
- Ціна: 14 999 ₴




