Ліжко функціональне двосекційне

9 999 ₴
- В наявності
- Код: OSD-93V
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Функціональне ліжко з міцного металу.
Ложе ліжка розділене на дві секції. Головна секція змінює кут нахилу за допомогою механічного важеля, що дозволяє користувачеві прийняти сидяче положення.
Металеві спинки доповнені дерев'яна яними вставками.
Характеристики:
Модель: OSD-93V
Управління: механіка
Кількість секцій: 2
Кут підйому голови: 80 °
Висота ложа від підлоги, (см): 51
Розмір ложа, Д х Ш, (см): 196 х 87
Габаритні розміри, Д х Ш х В, (см): 200 х 90 х 90
Вага користувача, (кг): 135
Загальне навантаження, (кг): 180
Цей, та інші товари – в інтернет-магазині mediset.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб регулювання головної секції | механічний |
| Тип ліжка | функціональна 2-х секційна |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові характеристики | |
| Бічні огорожі | не передбачені |
| Торцеві огорожі | в узголів'ї і підніжжі ліжка, нерегульовані, незнімні |
| Кут нахилу головної секції | 80 град. |
| Габаритні розміри | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 90 мм |
| Висота ложа від підлоги | 51 мм |
| Довжина ліжка | 200 мм |
| Довжина ложа | 196 мм |
| Ширина ліжка | 90 мм |
| Ширина ложа | 87 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас ліжка | метал |
| Ложе ліжка | металева сітка |
| Торцева огорожу | метал, натуральне дерево |
- Ціна: 9 999 ₴



