Ортопедична подушка-напіввалик

449 ₴
- Немає в наявності
- Код: OSD-0511C
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальна подушка-напіввалик з ефектом пам'яті:
- Підтримує і розслабляє м'язи шиї, спини, ніг.
- З'ємний сітчастий чохол забезпечує циркуляцію повітря.
Характеристики
- Тип: ортопедичні; антиалергенні
- Призначення: під поперек
- Колір чорний
- Наповнювач: В'язкопружні віскоеластік
- Чохол: 70% поліестер; 30% нейлон
- Розмір, Д х Ш х В, (см): 35 х 20 х 10
- Ефект «пам'яті»: так
- Гарантійний термін, (міс.): 12
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Тип | Для сну |
| Форма | Фігурна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Матеріал напірника/чохла | поліестер |
| Наповнювач | Поліефірне волокно, Memory Foam |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Основний матеріал наволочки | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Застібка наволочки | потайна блискавка |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 35 см |
| Ширина подушки | 20 см |
| Висота подушки | 10 см |
| Основні атрибути | |
| Вид масажного впливу | Акупунктура |
| Область масажу | Шия |
- Ціна: 449 ₴


