Ортопедична подушка під голову «FUTURO»

1 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: OSD-0550C
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ортопедична подушка під голову з м'якого в'язкопружного матеріалу ідеально адаптується до анатомічної форми шиї і голови.
- Підходить як для диванів, так і для ліжок.
- Розслаблює м'язи шиї і хребта.
- Забезпечує рівномірний розподіл ваги і максимальний комфорт незалежно від положення на спині або на боці.
Характеристики
- Тип: ортопедичні; антиалергенні
- Призначення: під голову
- Колір білий
- Наповнювач: В'язкопружні віскоеластік
- Чохол: 100% поліестер
- Розмір, Д х Ш х В, (см): 65 x 33 x 14/8
- Гарантійний термін, (міс.): 12
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОSD |
| Тип | Для сну |
| Форма | Фігурна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Матеріал напірника/чохла | поліестер |
| Наповнювач | Memory Foam |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Основний матеріал наволочки | Поліестер |
| Колір | Білий |
| Застібка наволочки | потайна блискавка |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 65 см |
| Ширина подушки | 33 см |
| Висота подушки | 14 см |
| Основні атрибути | |
| Вид масажного впливу | Акупунктура |
| Область масажу | Шия |
- Ціна: 1 199 ₴





