Ходунки складні крокуючі алюмінієві

1 400 ₴
- В наявності
- Код: VZ-10188
+380 (99) 385-73-77
Дзвінки, Telegram
- +380 (97) 858-09-77Дзвінки, Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крокуючі ходунки з подвійною посиленою рамою з алюмінієвого сплаву. Одними з ключових переваг даної моделі є легкість та компактність. Крокуючі ходунки виконують роль додаткової опори при пересуванні, не вимагають піднімання ходунків, так як можуть переміщатися шляхом перекручування правої та лівої частини по черзі. За допомогою цих ходунків користувач без труднощів може долати значні відстані.
Мають кнопковий механізм складання, не займають багато місця під час транспортування. Механізм регулювання висоти під зростання користувача – 8 рівнів.
Особливості:
- легка та міцна алюмінієва конструкція;
- подвійна посилена рама;
- телескопічний механізм регулювання висоти;
- зручно складаються для транспортування;
- ручки мають додаткові м'які накладки;
- м'які гумові наконечники для запобігання ковзанню.
Ефект:
- Полегшують ходьбу людям із порушеннями опорно-рухового апарату;
- Поліпшують координацію рухів;
- Дозволяють зберегти рівновагу та зменшують навантаження на нижні кінцівки;
- Ходунки допоможуть більш впевнено пересуватися пацієнтам у період реабілітації після травм та операцій, а також людям, які мають проблеми при ходьбі біль у спині, запаморочення, порушення опорно-рухового апарату, часткова втрата рухливості.
- Завдяки стійкості, дана модель може стати в нагоді людям ослабленим пацієнтам на початкових етапах реабілітації для розробки ніг, а також людям похилого віку, які відчувають невпевненість при пересуванні.
Стана виробник – Тайвань
Сертифікати TUV, ISO
Технічні характеристики:
- висота: 79-97 см. (8 рівнів регулювання висоти);
- ширина: 45 см;
- глибина: 25 см;
- діаметр труби: 2,5 см;
- вага виробу: 2,6 кг;
- сірий колір;
- максимальне навантаження: 135 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doctor Life |
| Країна виробник | Україна |
| Тип рами ходунків | Крокуючі |
| Тип ходунків | Ходунки з гумовими наконечниками на чотирьох підставах |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Дворівневі поручні | Ні |
| Матеріал каркаса ходунків | Алюміній |
| Матеріал виготовлення рукоятки | пластик |
| Регулювання ширини | Ні |
| Максимальне навантаження | 135 кг |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 79 см |
| Максимальна висота | 97 см |
| Ширина верхньої частини | 45 см |
| Ширина нижньої частини | 45 см |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 1 400 ₴




